Blog amatora

Kategorie

Archiwum

O stronie

Gdy nam się już znudzi ozdoba na tipsach i chcemy ją zmienić albo wogóle tipsy oderwać to nie musimy nosić ani tipsów, ani tej ozdoby, bo nam się nie podoba, to możemy w bardzo łatwy sposób usunąć tipsy. Nie trzeba samemu sobie obrywać tipsów, nie musimy sobie zadawać straszliwego bólu. Odrywanie tipsów od swoich naturalnych paznokci pozostawia żel. Przez to że się tipsy odrywa to nasze naturalne paznokcie się tylko niszczą, tego żelu jest się bardzo ciężko pozbyć. Ale jest na to lepszy sposób i efektywniejszy oraz bardzo dobry dla naszych paznokci. jest to specjalny płyn, dzięki czemu można w delikatny sposób usunąć tipsy nie naruszając swoich naturalnych paznokci. poźyczka pozabankowa online

Kategoria: Wygląd

Tipsy – French Manicure

Tipsy - French Manicure Są tipsy mleczne(naturalne) i przezroczyste. Do tego sposobu, czyli french manicure można wykorzystać tipsy mleczne i nakleić je za pomocą kleju na końcówkę swoich paznokci. I nałożyć żel podkładowy i utwardzić pod lampą UV około 2-3 minuty i przemyć cleanerem. I są już gotowe tipsy. Albo też nakleić tipsy przezroczyste i nałożyć żel French, czyli biały (dla lepszego efektu dwie warstwy), utwardzić pod lampą około 2-3 minuty i przemyć cleanerem. I tak zrobić z każdym paznokciem. Następnie nakładamy żel podkładowy najlepiej dwie warstwy utwardzamy pod lampą UV około 2 – 3 minuty i przemywamy zmywaczem. Potem nakładamy bardzo niewielką ilość żelu wykończeniowego, utwardzamy pod lampą UV około jednej minuty. Wybór tipsów zależy oczywiście od wyboru klientki. Ale mniej czasu wykonania wymagają tipsy mleczne(naturalne) bo one są bardzo białe i nie potrzebny jest żel French Manicure. French Manicure maja bardzo ładny wygląd.

Zdobienie tipsów

Zdobienie tipsów Aby zdobić tipsy nie trzeba być wykwalifikowaną profesjonalistką czy dobrą kosmetyczką. Każda osoba która chce to może się nauczyć. Nie jest to wcale trudne, tylko wymaga czasu, poświęcenia i chęci. Tipsy można zdobić zarówno żelami kolorowymi, lakierami, brokatami i hologramami a także cyrkoniami różnego typu oraz innymi zdobieniami. Dla kobiet które często obgryzają paznokcie takie coś się przydaje, to jest dla nich dobre rozwiązanie. Trzeba tak zdobić aby nie poniszczyć zarówno tipsa jak i swojego naturalnego paznokcia. Do zdobień tipsów potrzebujemy między innymi lakierów, hologramów, wykałaczki oraz cekiny. Trzeba cały paznokieć pokryć lakierem bezbarwnym, na to nałożyć przeważnie dwa warstwy koloru (jaki kto lub kolor) i należy poczekać aż wyschnie lakier. Następnie malujemy paznokieć na którym będą ozdobienia bezbarwnym lakierem . I bierzemy wykałaczkę do ręki i za jej pomocą bierzemy cekiny albo jakieś różyczki i je wklejamy w tips.

Tipsy – naklejanie wzorów

Tipsy - naklejanie wzorów Ostatnio pojawiło się bardzo dużo ładnych wzorów. Możemy te wzory naklejać nie tylko na tipsy, ale także na swoje naturalne paznokcie. Wybór wzorów jest bardzo szeroki. Każdemu człowiekowi podoba się inny wzór, jak również kolor tego wzoru. To już zależy od nas samych. Przygotowujemy wzór, który chcemy nakleić na tipsy. I co drugi paznokieć naklejamy wzorem. A to dlatego, żeby paznokcie bardzo ładnie wyglądało i nie było tych naklejanych wzorów za gęsto. Bo gęstość powoduje czasami na paznokciach brzydkość, szarogęstość. I żeby był efekt, że nie odpadnie ten naklejany wzór to je należy utwardzić za pomocą żelu.Trzeba to delikatnie zrobić. Nakładamy żel wykończeniowy, nalezy nanieść na paznokcie niewielką warstwę żelu. Utwardzamy tipsy pod lampą UV około jednej minuty i przemywamy odtłuszczaczem za pomocą wacika. Żel nada paznokciom ładny wygląd, nada im właściwy połysk i będą błyszczały.