Blog amatora

Kategorie

Archiwum

O stronie

Gdy nam się już znudzi ozdoba na tipsach i chcemy ją zmienić albo wogóle tipsy oderwać to nie musimy nosić ani tipsów, ani tej ozdoby, bo nam się nie podoba, to możemy w bardzo łatwy sposób usunąć tipsy. Nie trzeba samemu sobie obrywać tipsów, nie musimy sobie zadawać straszliwego bólu. Odrywanie tipsów od swoich naturalnych paznokci pozostawia żel. Przez to że się tipsy odrywa to nasze naturalne paznokcie się tylko niszczą, tego żelu jest się bardzo ciężko pozbyć. Ale jest na to lepszy sposób i efektywniejszy oraz bardzo dobry dla naszych paznokci. jest to specjalny płyn, dzięki czemu można w delikatny sposób usunąć tipsy nie naruszając swoich naturalnych paznokci. kredyty chwilłwki nowe chwilłwki rekord na klatkę

Kategoria: Tipsy

Żele kolorowe – tipsy

Żele kolorowe - tipsy Jak już mamy wszystko gotowe i tipsy zrobione na swoich naturalnych paznokciach to czas na ich ulepszenie, można je ładnie umodelować. Jakiś czas temu na rynek weszły żele kolorowe. Mamy dostęp do żeli kolorowych, jaki nam się tylko podoba kolor, nawet są żele neonowe, a także żele brokatowe. Aby nałożyć żel kolorowy należy przystąpić do następujących czynności. Wybieramy żel kolorowy, jaki kolor nam się podoba, albo też brokat. Następnie nakładamy ten żel na płytkę paznokcia. Utwardzamy pod lampą UV około 2 – 3 minuty i przemywamy cleanerem za pomocą wacika. Powtarzamy tę czynność jeszcze raz, aby efekt był wyraźny i bardzo widoczny. Nakładamy ten sam kolor żelu, następnie utwardzamy pod lampą około 2 – 3 minuty i przemywamy odtłuszczaczem. Aby paznokcie błyszczały nakładamy na tipsy żel wykończeniowy, ale bardzo niewielką ilość żelu. Utwardzamy pod lampą około 1 minuty i przemywamy zmywaczem.

Tipsy: różyczki akrylowe

Tipsy: różyczki akrylowe Po nałożeniu tipsów i pomalowaniu lakierem paznokci, a nie koniecznie, może być na tipsach sam żel lub jakaś ozdoba, na paznokcie nakładamy różyczki akrylowe. Są one bardzo ładne wprost śliczne, mają różne wzory i ładne kolorki, mimo że wyglądają trochę sztucznie. Bierzemy specjalnym pędzelkiem do nakładania żelu podkładowego i nakładamy żel na każdy paznokieć. Ma być to bardzo niewielka warstwa żelu. Następnie bierzemy różyczkę akrylową i za pomocą patyczka z drzewa różanego bądź wykałaczki nakładamy na paznokieć różyczkę akrylową. Tą różyczkę nakładamy na każdy paznokieć, i tak samo robimy z drugą ręką. Następny krok to utwardzanie paznokci, wkładamy paznokcie pod lampą UV około 1 minuty i przemywamy zmywaczem za pomocą wacika specjalnego. Tak samo robimy z drugą ręką. Później następnie nakładamy żel wykończeniowy na każdy paznokieć, aby wszystkie paznokcie błyszczały i wyglądały ładnie.

Co można wtopić w tipsy?

Co można wtopić w tipsy? Na tipsy można wszystko wtopić, co tylko się da, i co mamy pod ręką. Jak mamy swój ulubiony wzór i kształt to go wypróbujemy i wtapiamy w tips. Ozdobę oczywiście wybiera sam sobie klient w salonie kosmetycznym, jaka tylko mu się podoba. I wykonujemy następujące czynności. Nakładamy na paznokcie żel podkładowy, utwardzamy pod lampą UV około 2 – 3 minuty, a następnie przemywamy odtłuszczaczem, aby paznokcie nie lepiły się do siebie. Następnie wybieramy gwiazdę, która nam się podoba i za pomocą patyczka z drzewa różanego nakładamy na tips wybraną gwiazdę. I nakładamy gwiazdę na co drugi tips. Nie nakładamy gwiazdy na każdy paznokieć na każdy tips, żeby nie było ich za gęsto. Kolejny krok to nałożenie żelu wykończeniowego, niewielką ilość żeli. Stosuje się tak aby paznokciom nadać ładny połysk. Utwardzamy tipsy pod lampą UV około jednej minuty i zmywamy cleanerem, żeby się tipsy do siebie nie kleiły.