Blog amatora

Kategorie

Archiwum

O stronie

Gdy nam się już znudzi ozdoba na tipsach i chcemy ją zmienić albo wogóle tipsy oderwać to nie musimy nosić ani tipsów, ani tej ozdoby, bo nam się nie podoba, to możemy w bardzo łatwy sposób usunąć tipsy. Nie trzeba samemu sobie obrywać tipsów, nie musimy sobie zadawać straszliwego bólu. Odrywanie tipsów od swoich naturalnych paznokci pozostawia żel. Przez to że się tipsy odrywa to nasze naturalne paznokcie się tylko niszczą, tego żelu jest się bardzo ciężko pozbyć. Ale jest na to lepszy sposób i efektywniejszy oraz bardzo dobry dla naszych paznokci. jest to specjalny płyn, dzięki czemu można w delikatny sposób usunąć tipsy nie naruszając swoich naturalnych paznokci. www.justhealth.pl/trening-personalny piłka noźna szczecin

Archiwum: Luty, 2014

Zdobienie tipsów

Zdobienie tipsów Aby zdobić tipsy nie trzeba być wykwalifikowaną profesjonalistką czy dobrą kosmetyczką. Każda osoba która chce to może się nauczyć. Nie jest to wcale trudne, tylko wymaga czasu, poświęcenia i chęci. Tipsy można zdobić zarówno żelami kolorowymi, lakierami, brokatami i hologramami a także cyrkoniami różnego typu oraz innymi zdobieniami. Dla kobiet które często obgryzają paznokcie takie coś się przydaje, to jest dla nich dobre rozwiązanie. Trzeba tak zdobić aby nie poniszczyć zarówno tipsa jak i swojego naturalnego paznokcia. Do zdobień tipsów potrzebujemy między innymi lakierów, hologramów, wykałaczki oraz cekiny. Trzeba cały paznokieć pokryć lakierem bezbarwnym, na to nałożyć przeważnie dwa warstwy koloru (jaki kto lub kolor) i należy poczekać aż wyschnie lakier. Następnie malujemy paznokieć na którym będą ozdobienia bezbarwnym lakierem . I bierzemy wykałaczkę do ręki i za jej pomocą bierzemy cekiny albo jakieś różyczki i je wklejamy w tips.

Dlaczego bolą plecy w okresie ciąży?

Dlaczego bolą plecy w okresie ciąży? U większości kobiet będących w ciąży, kiedy wchodzą w piąty miesiąc występują bóle pleców. Są to głównie dwa rodzaje bólu pleców – pierwszy z nich jest w okolicy lędźwiowo – krzyżowej, a drugi w okolicy miednicy. Jeśli chodzi o bóle w okolicy lędźwiowo – krzyżowej – przyczyna jest bardzo prozaiczna. Kobieta przecież zwiększa swoją wagę, a ponadto zmienia się jej środek ciężkości – dziecko rośnie, a brzuch wysuwa się ku przodowi. Aby temu przeciwdziałać często kobiety odchylają swoje sylwetki ku tyłowi. Jest to pozycja niejako wymuszona i nic dziwnego, ze w dłuższym czasie będą kobiety w ciąży boleć plecy. Trzeba również pamiętać, że wzrost wagi u kobiet w ciąży obciąża przecież kręgosłup – każdy kilogram więcej to jest siedem kilogramów więcej obciążenia dla kręgosłupa, a dokładniej mówiąc dla jego lędźwiowego odcinka. Innym bólem jest ból odczuwany w odcinku miednicy. Jest on spowodowany głównie przez działanie dwóch hormonów w ciele kobiety – relastyny oraz estrogenu, które mają za zadanie rozluźnienie stawów miednicy. Dzięki ich działaniu miednica kobiety w ciąży rozszerza się ułatwiając poród. Ból odczuwany w tym przypadku jest ostry i odczuwany głęboko poniżej talii i często się wiąże z promieniowaniem do wysokości kolan.

Ból pleców w okresie ciąży

Ból pleców w okresie ciąży Co raz więcej kobiet skarży się, że w okresie ciąży odczuwają bóle pleców. Co ciekawe, to nie są bóle jednorazowe, czy też okresowe. Często kobiety w ciąży skarżą się, że nie ma dnia, by nie odczuwały bólu pleców właśnie w dolnej ich części. Powodów takiego stanu może być sporo. Do najczęściej jednak wymienianych jest działanie hormonu zwanego relastyną. Hormon ten wydzielany podczas okresu ciąży odpowiedzialny jest za zwiotczenie mięśni i wiązadeł w okolicach miednicy, co ma ułatwić wydostaniu się dziecka na świat. Przez to mięśnie które zazwyczaj utrzymują kobietę w odpowiedniej pozycji są osłabione. Ponadto trzeba powiedzieć, że przecież brzuch kobiety rośnie wraz ze wzrostem płodu. Skutkiem tego jest zmiana środka ciężkości ciała kobiety ciężarnej, co z kolei powoduje obciążenie zarówno mięśni pleców, jak i samego kręgosłupa. Spora część kobiet garbi się, aby zmniejszyć napięcie wywołane ciężkim brzuchem. To również może być przyczyną wywołująca bóle pleców u kobiet ciężarnych. Kolejne problemy z bólem pleców mogą spotkać kobiety, które posiadają już starsze dzieci. Podnoszenie ich do góry może również być przyczyną występowania bólu pleców. Ponadto trzeba wiedzieć, że w kolejnych ciążach mogą występować dolegliwości z bolącymi plecami wcześniej niż za pierwszym razem.